נזקי השמש וזיהום האוויר גורמים להזדקנות מהירה של העור. השמש הקיצית מייבשת את העור ומאיצה את שחרור הרדיקלים החופשיים האחראים על תהליך הזדקנות העור. חשוב לשמר ולספק באופן קבוע לחות והזנה לשמירה על עורנו. טיפול פנים בידיים מקצועיות וקוסמטיקה מתקדמת מהווה את אחת הדרכים הטובות ביותר לשמירה על עורך. שימוש בחומרים איכותיים פעילים ומזינים יעניקו לעור מראה חלק וזוהר.

 

לפני תחילת הטיפול בקוסמטיקה מתקדמת חשוב לקבל יעוץ ואבחון מקצועי על מנת להחליט על סוג הטיפול המתאים.

 

באסתטיקה ישנם מספר סוגים של טיפולי פנים בקוסמטיקה מתקדמת:

 

טיפולי זוהר:

מתחילים עם ניקוי יסודי של הפנים והצוואר. כשהעור נקי ומחוטא מחליקים את העור עם מכשיר מיקרו-דרמברזיה (פילינג יהלום) להורדת שכבה של תאים מתים (קרטנוציטים) ולקבלת מרקם אחיד ורענן. ממשיכים בעיסוי מפנק של הפנים, הצוואר והקרקפת תוך כדי החדרת חומרים פעילים (סירומים ואמפולות). ומסיימים את הטיפול עם מסיכת יופי המותאמת לסוג העור ומצבו.        

 

טיפולי ניקוי עמוק בסיסי:

מתחילים עם ניקוי יסודי של הפנים והצוואר. לאחר מכן מורחים פילינג המותאם לסוג העור, כאשר העור מוכן מתחילים בשלב של חימום וריכוך עם מסיכה תרמית. לאחר הורדת המסיכה מתחילים בניקוי עמוק להוצאת סוגים שונים של הצטברויות של שומן (קומודונים, מיליומים וכו'..). בסיום הניקוי העמוק מחטאים את העור עם חומר אנטי-בקטריאלי ושמים מסיכה מכווצת ומרגיעה את העור.

 

הטיפול אינו מומלץ למצבים קשים של אקנה וולגריס, אקנה קוסמטיקה ואקנה פפולופוסטולוסה.

 

טיפולי ניקוי עמוק עם טיפול יופי:

הטיפול כולל טיפול זוהר משולב עם ניקוי עמוק.

לאחר הטיפול תיהני ממראה עור חלק וקורן עם מרקם נעים למגע ומתוצאות לאורך זמן

 

בקוסמטיקה מתקדמת תקבלי טיפול פנים איכותי באווירה מרגיעה הנעשה עם מכשור מתקדם ומוצרים אנטי אלרגניים מהשורה הראשונה המותאמים גם לבעלי עור רגיש (סבוריאה, פסוריאזיס, קופרוז).