את דרכי בטיפולי הפלזמה התחלתי לפני מספר שנים כשבארץ עדיין לא הכירו את הנושא. כאחת שמכירה היטב את אירופה ובזכות הקשרים שרקמתי במשך השנים עם מיטב אנשי המקצוע בעולם, התוודעתי כבר אז לכל הפיתוחים העדכניים ביותר.

מהרגע שנחשפתי לטכנולוגיית הפלזמה ועד היום, אני ממשיכה ללמוד את הנושא ולהתמקצע בו. הפכתי לדמות מוכרת ומקצועית במרכזים העוסקים בפלזמה בארץ ובעולם ואף להגיע לדרגת מאסטר, מדריכה ומאמנת פלזמה מקצועית.

את טיפולי הפיברוג'ט – העלמת קמטים והסרת עור עודף אני מיישמת בקליניקה שלי, כבר קרוב ל 7 שנים. בנוסף, הקמתי מרכז ללימודי פלזמה, בו אני מכשירה קוסמטיקאיות, אחיות ורופאים בטיפולי פלזמה. מערך ההדרכה שיצרתי הוא תוצאה של הכשרה אינטנסיבית שעברתי בכמה מקומות בעולם וניסיון רב בשימוש מעשי במכשור ובטכנולוגיה. מעבר לכך, הלימודים במקומות שונים ושימוש בדגמים שונים של מכשירים, איפשר לי ללקט פיסות מידע חשובות מאוד ממקומות שונים בעולם ומחברות שונות העוסקות בנושא ולחבר אותן לקורס תיאורטי ומעשי אחד שלם שלא ניתן לקבל בשום מקום אחר בעולם!

המרכז שהקמתי אינו קשור לאף חברה ישראלית או בינלאומית אחרת. הוא מסתמך אך ורק על הידע שאני צברתי. כאחת שמתגאה מעצם היותי החלוצה בטיפולי פלזמה בישראל (ובעולם) ובעלת ניסיון רב מאד, אני מודעת לכל היתרונות כמו החסרונות, ולכן אני צמודה לפרוטוקול הבטיחות הגרמני שהוא בעל הסטנדרטים הגבוהים בעולם. את התורה הזו אני ממשיכה להנחיל לבעלי/ות מקצוע המעוניינים/ות לקדם את הקליניקה שלהם/ן שלב אחד למעלה ולספק ללקוחות את היתרון היחסי שבטיפולי האנטי אייג'ינג.

מכשיר הפיברוג’ט הוא בהחלט אחד ההתפתחויות המעניינות והאפקטיביות ביותר בעולם הרפואה האסתטית, חידוש מהפכני ופטנט אמיתי בתחום.

מכשיר הפיברוג'ט – העלמת קמטים והסרת עור עודף פורץ גבול חדש ומרגש בתחום הרפואה האסתטית. באמצעותו הן המטפל והן המטופל מקבלים אפשרות חלופית להליכים שהיו עד עכשיו שמורים לכירורגיה פלסטית בלבד, שהיוו טיפול פולשני מאוד ובעל סיבוכים תדירים. לפני ואחרי הניתוח כגון: הרדמה, כריתה כירורגית, תפרים והפוסט התאוששות – בבית החולים.

מכשיר הפיברוג’ט יעיל, ארגונומי ובעל ביצועים טובים, הפיברוג’ט פותח בעקבות הצורך לפעול בתנאים שבהם קשה להשתמש בכלים אחרים כמו לייזר או סכין מנתחים ואפילו תדר הרדיו. 3 מכשירי פיברוג’ט בתדרים שונים. כל אחד למיקום ולייעוד. כל מכשיר בחוזק אחר להתאמת מקסימאלית ואופטימאלית לכל עור, למיקום ולבעייה.

הפיברוג’ט משתמש בפלזמה (מכילה 92% מים בעור ו 0.7% חלבון) ע”י קרן החום ניתן להפוך את הפלזמה המוצקה לגז ולאדות אותה ובכך לצמצם מיידית את עומק ונפח הקמט, השומה או העור העודף. על מנת ליצור קשת חשמל קטנה, בדומה לברק זעיר, מאוד ממוקדת ומאפשרת להתמקד רק באזור הבעייתי, כך שאין זליגת חום לאזורים אחרים ולכן אין סימנים או צלקות לאחר זמן ההחלמה המשוער.

טיפול הפיברוג’ט  עושה שימוש במצב הצבירה הרביעי של החומר והוא נקרא “פלזמה”.

פלזמה – נוצרת באמצעות יוניזציה של גזי האטמוספירה הממריצה ומייצרת באופן מיידי התכווצות והידוק של סיבי העור ובכך גורם למתיחת עור ללא ניתוח ובדרך לא פולשנית. בטכנולוגית הפלזמה אין שימוש בסכין המנתחים או בלייזר על מנת להסיר עור עודף ובכך נמנעים מהסיכונים הכרוכים בהתערבות הניתוחית המסורתית. הטיפול מתבצע ללא חיתוך, נעשה שימוש בהפרש הפוטנציאלים החשמליים (וולטאג’) בין קצה המכשיר לבין עור האדם והתוצאה: פריקה חשמלית זעירה או פריקת פלזמה.

המכשיר בעל תו תקן ישראלי ו – CE האירופאי