מה זה מזותרפיה?

פציעה מבוקרת ששולחת אותות למטריקינים ( כשהעור נפצע או עובר טראומה כלשהי  – משתחררים בעור מטריקינים.)

מטריקינים, אלו הם מקטעים קטנים – פפטידים, המורכבים מרצף של עד 50 חומצות אמינו ( תרכובות אורגניות המהוות את יחידות המבנה הבסיסיות של חלבונים). הם נותנים אותות לתאי העור , לפיברובלאסטים, לסגור את הפצע, לגרום להחלמה, לתקן ולייצר רקמה חדשה ויציבה. ה"מזותרפיה", מעבר לתיקון העור, מחדשת את העור, מטפלת בנקבוביות פעורות, צלקות, צלקות פוסט אקנה (משפרת), קמטים וקמטוטים, החלקת העור ושיפור המרקם.

הרעיון מאחורי טיפולי מזותרפיה זה הרס ובנייה, או הרס ושיקום. כל נולד עולם חדש, של עור חזק, צעיר ואיכותי.

טיפול מזותרפיה

טיפול מזותרפיה

כיצד מבוצע טיפול ה"מזותרפיה" ובמה הוא מטפל?

מבוצע בדקירות מזעריות באמצעות מכשיר המשולב עם מחטים זעירות. הדקירות גורמות  להרס מבוקר של החלק החיצוני בעור 22-23 שכבות של תאים מתים וגורם לייצור של תאי עור חדשים ובריאים. מעודד ייצור קולגן חדש וחלבונים האחראים על מיצוק העור. "מזותרפיה" היא אחת השיטות היותר מתקדמות היום לשיפור איכות העור, מניעת הזדקנות העור וכן טיפול בבעיות עור אחרות. לאחר הדקירות (וההרס המבוקר) נעבור לתהליך השיקום במיידי.

מיד לאחר הטיפול ננצל את חלון ההזדמנויות של 2-5 דקות וכשהעור פצוע ולמעשה פתוח בעזרת מכשיר אלקטרופורציה קר, נחדיר חומרים מאיצי שיקום, בוני רקמה, מבהירים למיניהם, לחות , פפטידים (חלבונים), חומצה היאלורונית, ויטמינים ומינרלים המאזנים את רמת הלחות (המים) בעור ונחשב לסופר יעיל במניעת הזדקנות ותורם למראה עור גמיש והזוהר.  

התוצאות מדהימות החל מהטיפול הראשון (ניתן להבחנה לאחר שלשה שבועות מהטיפול), זו טכנולוגיה המגבירה את יעילות הטיפול הנדרש כטיפול מקדים או משלים.

גם אם נמצאים בטיפול אנטי-אייג'ינג סידרתי, ניתן לשלב את טיפול המזותרפיה כטיפול משלים למיקסום תוצאות.

למי מיועד הטיפול?

טיפולי אנטי אייג'ינג מחולקים לשניים כשטיפולי ה"אנטי" מיועדים למטופלים עד גיל 40. וה"אייג'ינג" מכוונים יותר לגילאים הבוגרים יותר. כל גיל מאובחן העור, זיהוי הבעיה או חולשת העור. קובעים את התכשירים המסומנים כייעודיים לבעיה ולגיל ומשם הדרך סלולה להצלחה מרבית.

לכן צעירות שפגעו בעורן כתוצאה משיזוף יתר, עישון או חוסר שתייה או כל גורם גנטי אחר, ייקבע להן טיפול בעל רמת ריכוזיות ועומק טיפול שונה מאלה שמגיעות בגיל מבוגר יותר שמעולם לא עברו טיפול מזותרפיה או טיפול פנים בכלל ומצבן אינו מעודד. שם כמובן נעבוד בעומקים שונים, ברמת ריכוזיות וצמידות תכשירים גבוהה יותר. כל טיפול הוא סיפור אחר, כל טיפול מיועד לעור אחר, כל בעיה נמדדת לגופה, אם ישנה תופעה של נימי דם, או עור דק או עור עבה עם נקבוביות פעורות, אם קיימת פיגמנטציה ואם לאו, אם יש ריבוי קמטים או נפילה קשה של העור. כל בעיה נלקחת בחשבון והטיפול מותאם בהתאם.