הפנים שלנו הם תעודת הזהות שלנו – הדבר הראשון עליו מסתכלים האנשים שפוגשים בנו בחיי היום-יום. פנים רעננות ובריאות למראה יותירו רושם חיובי על הסובבים אותנו, בעוד שפנים שמשדרות חולי והזנחה עלולות להוביל להיווצרותה של תדמית שלילית על אודותינו. לכן, אין זה פלא שכולנו רוצות ורוצים ליהנות מפנים צעירות ומוצקות, אשר יקרינו כלפי חוץ את היופי הפנימי שלנו וישוו לנו מראה חיוני ואטרקטיבי. עם מגוון הטיפולי פנים בשרון הרחב והמתקדם ביותר בשוק ועם צוות מסור של לא פחות משש קוסמטיקאיות מקצועיות, אתם יכולים להיות בטוחים שאצלנו במכון “טיפול פנים בשרון” הפנים שלכם נמצאות בידיים טובות.

הטיפולים שלנו

פילינג יהלום

כתמי עור, אשר עוברים בירושה או נוצרים כתוצאה מחוויות החיים, עלולים לפגום באסתטיקת הפנים ולהעיב על יופיין. באמצעות שיטת פילינג יהלום, אשר מקלפת את שכבת העור המתה של הכתם וחושפת את השכבה הצעירה והמתחדשת שנמצאת תחתיה, נסלק את המטרד מפניכם ונסייע לגוון הטבעי של עורכם לנצוץ מחדש.

טיפולי מזותרפיה

סובלים מצלקות, מפצעים, ומנקבוביות עמוקות בעור הפנים? זו לא גזירה משמיים! באמצעות טיפולי המזותרפיה, אשר מקלפים באופן נקודתי את חלקי העור הבעייתיים תוך הספגה של מגוון חומרים מזינים ומחיים, אנו במכון ליידי נעזור לכם להיפרד ממזכרות לא רצויות, ולהחיות מחדש את עור הפנים הפגוע.

טיפולים באקנה

פצעי בגרות, או בשמם המדעי “אקנה וולגריס”, הם ללא ספק אחד ממפגעי הפנים הנפוצים והמטרידים ביותר. הם גורמים לחוסר נעימות גדול בקרב מי שסובל מהם, ובעיקר – למבוכה רבה. על אף שמם, פצעי הבגרות אינם קיימים רק אצל בני-נוער, והם נפוצים גם אצל נשים וגברים מבוגרים. אנו במכון ליידי מציעים לכם טיפול מסור ומקצועי, שיעזור לכם להפיג כל מבוכה ולהיפטר מהפצעונים הטורדניים בהקדם האפשרי!     

טיפולי אנטי-אייג’ינג – ללא קמטים, ללא דאגות

קמטים, נקבוביות וכתמי גיל הם סימנים טבעיים לבשלות ולבגרות, אך מי מאיתנו לא היה רוצה לשמור על עור פניו החלק והבריא מגיל 20? אנו במכון ליידי מאמינים שהגיל הוא באמת רק מספר, ומציעים לכם שורה של טיפולי אנטי-אייג’ינג מתקדמים, בטוחים, ומותאמים אישית. הצערת פנים באמצעות גלי רדיו, טיפולי Quadro, מתיחת פנים נטולת התערבות כירורגית באמצעות מכשיר ה-HIFU החדשני, ועוד ועוד – בואו לשתות ממעיין הנעורים ולהחיות את ימיכם היפים ביותר!

מטרתם של טיפולי הפנים בשרון

המטרה של הטיפולי פנים בשרון היא להחזיר לפני הכל לעור הפנים את הלחות שנלקחה ממנו בשל החשיפה הרבה לשמש. כמו כן, עור הפנים מקבל טיפול בעזרת קרמים, מסכות, ויטמינים ומינרלים שיכולים להעלים פיגמנטציה ולרכך את הפנים וכך להשטיח קמטוטים. מגוון הטיפולי פנים בשרון הוא רחב וכל אחד מקבל את הטיפול שמתאים ומיועד לעור הפנים שלו.

לבחור את הטיפול פנים בשרון המתאים ביותר עבורכם

טיפולי הפנים בשרון שמוצעים היום יכולים להעניק לעור הפנים שנהרס ואיבד מהאלסטיות ומהמראה שלו להראות הרבה יותר רענן, צעיר וחיוני. יחד עם זאת, רצוי שהטיפול שכל אחד יקבל יהיה מדויק וימגר כל בעיה שקיימת לצמיתות. בהתאם לזאת יש לאבחן את הבעיה האמתית שבגינה עור הפנים נמצא במצב שנוצרו עליו פצעים, נגעים או כתמי פיגמנטציה. בעוד שנגלה מה היה הגורם לבעיה שנוצרה על עור הפנים, יהיה צורך לחשוב על שינויים בהרגלי חיים שיכולים לנבוע מתזונה לקויה או מחשיפה מוגברת לשמש ועוד.