מיצוק העור

מיצוק עור הפנים

בוודאי כבר נתקלת במונח "טיפול מיצוק העור", אם במגזינים ואם מחברות שהתנסו ומספרות על הטיפול בהתרגשות. אין ספק כי בעשור האחרון טיפול מיצוק העור צבר פופולריות רבה ומנחלתן הבלעדית של בעלות הממון והמפורסמות, הפך במהרה להיות טיפול השווה לכל כיס וחביב על נשים ברחבי העולם.

נשים רבות מגיעות אלינו לקליניקות כדי להשיב את הנעורים ולשפר את מראה העור ואני שמחה להציע להן את הטיפול החדשני והאפקטיבי ביותר. אז מהו בעצם טיפול למיצוק העור?

מיצוק עור הפנים באופן טבעי

על פניו כשמו כן הוא – העור מתבגר, מצטמק ואיכותו וגמישותו יורדות. זהו התהליך הטבעי של ההתבגרות, אין מה לעשות. אז זהו, שיש! היום ניתן לא רק לעכב את תהליכי ההתבגרות הטבעית של העור, אלא לשפר וממש להחזיר את החיות והגמישות שאבדו לעור המתבגר.

נפחו וגמישותו של העור תלויים בסיבי האלסטין והקולגן שישנם בנמצא. על כן, ראשית עלינו לייצר בעור תהליכים מלאכותיים על מנת שהעור יתנהג כעור "צעיר יותר" וייצר יותר מחומרים חיוניים אלו. שנית, רדיקליים חופשים פוגעים בייצור הקולגן בעור ומזיקים לקולגן הקיים ולכן עלינו לצמצם חשיפה אליהם ולסייע בשיקום הקולגן הקיים בעור. מכאן שמיצוק העור פועל בשני מישורים – ייצור חומרים פעילים חדשים ושמירה על החומר הפעיל הקיים.

מיצוק עור הפנים הוא טיפול מבוקש אך מיצוק עור לא נועד רק לפנים. ניתן למצק את העור באזורים נוספים כמו ידיים, צוואר, דקולטה, וגם באיזורי הגוף כמו יריכיים ובטן למראה חלק וצעיר יותר. בקליניקות שלנו, אנחנו מציעים מגוון טכנולוגיות מתקדמות ביניהן גלי רדיו, פרקשנל, ספארק, פלזמה, פיקסל ועוד, המשולבות בתכנית טיפולים על מנת לסייע בהצערת העור, שיפור הטקסטורה של העור ובנוסף משתמשים באולטרה סאונד להחדרת חומרים פעילים לתוך העור, כדי למצק אותו ולהחזיר את הגמישות והחיות.

אחת הטכנולוגיות המובילות הינה ידית הפרקשיונל, שעובדת באמצעות גלי רדיו ומייצרת בעור תעלות מיקרוסקופיות (מאוד מאוד קטנות) שגורמות לתהליכי חידוש העור בעומק הרקמה בשילוב החימום שנוצר מגלי הרדיו שגורמים להעצמה והאצה של תהליכים חיוניים בעור. בנוסף, טכולוגיה מובילה נוספת לטיפול מיצוק העור בפנים הינה הקליר – ליפט חידוש עור בלייזר להצערת העור ומיצוק עור הפנים. הטיפול גורם לגירוי, עידוד וזירוז קצב ייצור סיבי הקולגן. התוצאה המתקבלת היא מראה מלא חיות, מוצק וצעיר ועם הזמן מרקם העור ילך וישתפר מטיפול לטיפול. בקליניקות שלנו אנו מספקים לכל מטופלת תוצאות מרשימות במיוחד ללא הצורך בהתערבות כירורגית והלקוחה נהנית מהמחמאות!

למי מתאים טיפול מיצוק העור?

ניתן להתחיל בטיפול מיצור עור הפנים כבר מגילאי ה-30 המוקדמים, אפילו לפני שיש סימן לנפילה ראשונית של העור. אך גם בגילאים מאוחרים יותר מתקבלות תוצאות מעולות. ברשת הקליניקות שלי אני מתאימה את הטיפול המדויק והאישי לכל מטופלת, כאשר כל טיפול לוקחבין 45 דקות לשעה,  ללא כאבים וללא תופעות לוואי.