צלקות אקנה גורמות לא פעם לכאב וסבל, ויש להן השפעה שלילית על הרווחה הנפשית ועל הדימוי העצמי. הן בדרך כלל נגרמות כתוצאה מפצעי בגרות חמורים שהוזנחו או שלא טופלו בצורה נכונה. בחלוף השנים הופכות צלקות אקנה לבולטות אף יותר, בעקבות קמטוטים עדינים שמתווספים אליהם כחלק מתהליך ההתבגרות הטבעי של העור.

טכנולוגיית הלייזר הרשתי פורצת הדרך מסייעת בטשטוש צלקות בצורה ניכרת, תוך עידוד העור לייצר קולגן שמבריא את העור ומשפר את מראהו. בניגוד לשיטות אחרות, טכנולוגיית הלייזר אינה כרוכה בפגיעה בעור, אלא להיפך – היא מעודדת אותו לשקם את עצמו.

מה הבעיות שפותר? 

צלקות על עור הפנים והגוף. פעמים רבות זיהום עורי, כוויות, סימני לידה או מקרי אקנה קשים, מותירים צלקות שנוצרות בעקבות שאיפת העור התמידית לרפא ולאחות את עצמו, ולסגור את כל "הפתחים" שנוצרו בעקבות חבלה.  

במקרים קלים הצלקת שנוצרת היא דקיקה, והיא הולכת ומיטשטשת עם הזמן. אולם במקרים בהם מדובר בפגיעה חמורה בעור, בתהליך האיחוי נוצר מבנה גבשושי על פני העור, שקעים, או מעין פס עבה שנותר על גבי העור כסימן בולט, ולעתים כתמי פיגמנטציה מלווים את הצלקות.  

רמת הצטלקות העור אינה תלויה רק בגודל הפצע או החתך שנפער בתוך העור, אלא גם בגנטיקה ובאופן הטיפול בצלקת – באופן עצמאי או על ידי צוות רפואי.  

אופן תהליך ההצטלקות משתנה מאדם לאדם, וכך הצלקות לפעמים מתאחות היטב והעור חוזר למראהו כפי שהיה לפני הפגיעה בעור. לא פעם קורה שהצלקות יוצרות על גבי העור סימן אדום, ובמקרים של פצע יחסית גדול – הוא מעודד את הגוף לייצר עודף קולגן שמתגבש להצטלקות בולטת. 

מה המטרה אליה שואפים בתהליך? 

טיפול בצלקות בפנים על ידי טשטוש צלקות על העור – מתאים גם לטיפול בצלקות שנוצרו כתוצאה מניתוח, מסימני מתיחה כתוצאה מהיריון, וכן עלייה או ירידה חדה במשקל.  

למי מתאים הטיפול בצלקות בפנים? 

הטיפול החדשני מתאים לכל סוגי וגווני העור – בהיר או כהה. ניתן לבצע את הטיפול בצלקות אקנה גם בחודשי הקיץ וגם בתקופת ההנקה, אבל לא בהיריון.  

ההמלצה היא להתחיל לטפל בצלקות אקנה ברגע שהעור מתחיל את תהליך הריפוי העצמי שלו, כשהצלקת עדיין "טרייה", כלומר מיד לאחר סיום הטיפול הרפואי בפצעים בפנים.  

באופן זה אפשר להעניק טיפול מיטבי ולמנוע את התגבשות והתייצבות הצלקות, שכן במקרה זה תהליך הסרתן עלול להיות כרוך בטיפול פולשני ובכאבים. במקרים של זיהומים ופצעים באזור הפנים יש להמתין עד להחלמת הפצעים. 

למה לעשות טיפול בצלקות בפנים דווקא אצלנו?  

אצלנו מתבצע טיפול בצלקות אקנה אך ורק על ידי רופא מומחה מיומן ומנוסה. הטיפול מתבצע בסטנדרטים רפואיים מחמירים תחת פיקוח משרד הבריאות.  

המרפאה לטיפול בצלקות בפניםהיא גוף רפואי ותיק ויציב, שיתחייב להעניק לכם פתרונות לכל בעיה שעלולה לצוץ בעקבות הטיפול. 

לצד המומחיות והניסיון של הרופאים במרפאה לטיפול בצלקות בפנים, לקוחות המרפאה יוכלו ליהנות מטיפול בצלקות אקנה בהנחות מיוחדות.