טיפול במכשיר הייפו – Hifu

HIFU – מכשיר אולטרסאונד להעלמת קמטים

השנים חולפות מהר משנוכל לצפות. אנו חווים כל כך הרבה ועוברים שינויים רבים. בסופו של דבר, איננו נעשים צעירים יותר. בכל יום נראה העור קצת נפול יותר, תווי הפנים הצעירים מיטשטשים וקמטי העור במצח ובין האף ללחי מעמיקים. ייתכן אפילו ששקלת לעבור טיפול כלשהו לשימור המראה, אך נרתעת מתהליכים פולשניים ומסוכנים.

טכנולוגיה מתקדמת מאפשרת להחיות את מראה העור בתהליך לא פולשני

טכנולוגיית High Intensity Focused Ultrasound-  HIFU (אולטרסאונד ממוקד בעצימות גבוהה) משמשת כבר שנים רבות ברפואה הכללית והפלסטית. כעת, מגיעה השיטה גם אל תחום הטיפולים האסתטיים. טיפול במכשיר HIFU מעביר את עור הפנים הרפוי והתלוי תהליך מתיחה ומסייע למגוון מטרות אסתטיות:

  • טשטוש אפקט סנטר כפול
  • הרמת גבות ועפעפיים
  • החלקת קמטים עמוקים וקמטוטים
  • הדגשת תווי הפנים
  • השבת מראה הנעורים

כיצד עובדת טכנולוגיית HIFU?

מכשיר ה-HIFU מבצע צריבת לייזר ממוקדת בשכבות העמוקות של השכבה החיצונית של העור בשלוש רמות עומק שונות – 1.5, 3 ו-4.5 מילימטר.

גלי האולטרסאונד משפיעים על סיבי הקולגן והאלסטין סביב שרירי הפנים ומכווץ אותם באופן המותח את הפנים באופן מידי. האולטרסאונד מעודד גם יצירת סיבי קולגן ואלסטין חדשים, כך שהאפקט של טכנולוגיית HIFU אינו רק מידי, אלא מתמשך וצובר חיוניות על פני חודשים רבים ושומר על אפקט המתיחה לתקופה של עד שנתיים.

אם יש לך עניין במתיחת עור הפנים וטשטוש השפעות הזקנה על העור, אך אין בכוונתך להשקיע כסף רב ולקחת סיכונים רפואיים בהתערבות פלסטית כירורגית, מתיחת עור הפנים באמצעות גלי אולטרסאונד היא טכניקת טיפול יעילה ולא מחייבת שתביא לתוצאות ארוכות טווח.