העלמת נימים ודליות – זה לא נעלם ללא טיפול

במרפאות העלמת נימים אסתטיקה, פתרונות לסובלים מורידים ונימים בולטים ברגליים, בידיים ובפנים. הטיפולים מבוצעים על ידי רופאים בעלי ניסיון באמצעות הטרשה ורידית (סקלרותרפיה) או באמצעות לייזר. הטיפול שלנו הוא בטוח ויעיל כתוצאה משימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר הקיימת לטיפול בוורידים ובנימים, צוות רופאים ומטפלים מנוסה מאוד ושירות מעולה. 

אנחנו מטפלים בנימים בולטים, ורידים בולטים ודליות באזורים הללו:

  • הסרת נימים ברגליים
  • טיפול בנימים בידיים
  • העלמת נימים בפנים

הרגליים והידיים שלך נראות שונות לגמרי לאחר הטיפול בהטרשה ורידית או לאחר טיפול בנימים בלייזר כבר אחרי הטיפול הראשון. בנוסף, טכנולוגיית הלייזר המתקדמת של קנדלה מצליחה לטפל בנימים בפנים בצורה איכותית ביותר כבר אחרי טיפול אחד, וכך בסדרה קצרה של טיפולים הנימים בפנים שלך יעלמו.  

תוצאות לפני ואחרי טיפול בנימים ודליות

  • העלמת ורידים
  • העלמת ורידים
  • טכנולוגיות לייזר לטשטוש נימים וורידים

הנימים הם כלי דם קטנים, הקטנים ביותר בגוף בעלי קוטר של כ-7 מיקרומטר ומשמשים את הגוף להעברת דם בין העורקים לבין הוורידים. כאשר נוצר עומס על הנימים הם נוטים להתרחב ולגדול, ולאור מיקומם בשכבת העור העליונה ניתן להבחין בהם בגוון אדום או בגוון כחול. רוב הנימים הבולטים מופיעים כפסים על פני העור, דומים לקורי עכביש (SPIDER VEIN), או בצורה ספורדית במקומות שונים על פני העור.

ברוב המוחלט של המקרים תופעת הנימים הבולטים אינה מהווה סיכון בריאותי, אך התופעה מהווה הפרעה אסתטית במיוחד סביב האף, על המצח, בלחיים, בכפות הרגליים ועוד. לפיכך אנחנו ממליצים לטפל בנימים בולטים על מנת למנוע הפרעות אסתטיות בהווה ובעתיד.

הסרת נימים באזור הפנים ובאזור הרגליים באמצעות טיפול בטכנולוגיית לייזר מתקדמת מעלימה את הנימים לצמיתות, חלקם כבר במהלך הטיפול הראשון. חשוב לציין כי נימים המטופלים בלייזר לא חוזרים. הסרת הנימים הוא הליך טיפול לא פולשני, מהיר יחסית, ואין צורך באשפוז במהלך הטיפול. בתום הטיפול המטופל ממשיך בשגרת יומו כרגיל. במקרים לא רבים נדרש להגיע למרפאה לפני הטיפול למריחה של משחת אלחוש על מנת להפחית ככל הניתן את הרגשת אי הנוחות ולהקל על חווית המטופל.

נימים שהוסרו לא יחזרו

אחוזי הצלחה גבוהים מאוד בטיפול הסרת נימים.

את תוצאותיו של הטיפול ניתן לראות כבר לאחר הטיפול הראשון עד להסרת הנימים לחלוטין לאחר 2-3 טיפולים.

טכנולוגיית הלייזר מאושרת על ידי ה FDA, CE ומשרד הבריאות הישראלי.

הטיפול לא משאיר צלקות ולא מחייב בהרדמה (ניתן לבצע אלחוש מקומי).

חזרה מיידית לשגרה בתום הטיפול.

טכנולוגיה משוכללת, שפותחה במיוחד לטיפול זה ובהתאמה אישית לכל מטופל.

הטרשה ורידית (סקלרותרפיה)

הצורך בטיפול להעלמת ורידים מתעורר כאשר אלה הופכים להיות בולטים מאוד ומטרד. ורידים בולטים, שנראים כמו חבלים כחולים המתפתלים מתחת לעור, אינם רק בעיה אסתטית. ורידים כאלה עלולים להיות בעיה רפואית שכן ביכולתם לגרום לכאבים ולבצקות, לדימומים ולדלקות ולעיתים אף לפצעים עמוקים.

מדוע תופעת הוורידים מתרחשת? הוורידים הופכים להיות בולטים בשל פגיעה במסתמים שלהם. תפקיד המסתמים הוא לוודא שהדם זורם רק לכיוון אחד, לעבר הלב, ולא לעבר הרגליים. ככל שהמסתמים אינם מתפקדים כראוי, דם יחזור לעבר הרגליים (במיוחד כשעומדים). הדם, אשר מצטבר בוורידים גורם להם להתרחב, להתנפח ולבלוט דרך העור כתוצאה מחוסר תפקוד של המסתמים – תופעה אשר גורמת להם להיות נפוחים יותר ובולטים יותר.

שיעור הסובלים מוורידים בולטים ברגליים הוא גדול מאוד: בין 30% ל־50% מהנשים ובין 10% ל־25% מהגברים סובלים מתופעה זאת. נשים, כאמור סובלות מהתופעה פי 4 מאשר גברים בשל המבנה הגנטי שלהן. הריון, תרופות, עמידה ממושכת ופציעות ברגליים "תורמים" לתופעה ועלולים להחמיר את תופעת הוורידים הבולטים.

4 דרכים לטיפול בוורידים וטיפול בנימים

  • הטרשה ורידית (סקלרותרפיה) 
  • טיפול בלייזר
  • ניתוח להסרת הוורידים – מבוצע בחדר ניתוח
  • טיפול בגלי רדיו

הטרשה ורידית, סקלרוטרפיה, SCLEROTHERAPY משמשת כאחת השיטות הטובות ביותר לסובלים מבעיית וורידים ודורשת ניסיון רב של הרופא המטפל להצלחתה. המהות השיטה היא הזרקה של חומר ניגוד המקדם הדבקה של הווריד, SCLEROVEIN (סקלרווין). החומר מוזרק לתוך הווריד, מתפשט לאורך הווריד ומקדם את הידבקות הקירות שלו. בסופו של תהליך הווריד יעלם. על מנת להגיע לתוצאה הרצויה, לעתים קרובות נחוצים 5-6 טיפולים להשלמה של התהליך בצורה מיטבית. כל הליך מבוצע במרווחי זמן של 2-4 שבועות בתיאום והמלצת הרופא המטפל ועד להשלמה מלאה.

היתרון בשיטת ההטרשה הורידית

הטיפול פשוט וקצר יחסית.

מיד אחרי הטיפול ניתן לחזור לשגרה.

לא מדובר בניתוח, אין צורך בהרדמה.

אין צלקות לאחר הטיפול.

מתאימה לטיפול בנימים בולטים גם בעור.

לפיכך, סיכויי ההצלחה של הטיפול טובים מאוד.