הזרקת בוטוקס – שחזור היופי, חידוש הביטחון

בכל פעם שאת מחייכת, צוחקת, מזעיפה פנים או נראית נבוכה, את מכווצת את שרירי הפנים שלך. עם הזמן, התכווצויות אלו מייצרות תלמים קבועים וקמטים עמוקים בעור, במיוחד סביב העיניים והפה, בין הגבות, ועל המצח. קווים אלה יכולים לגרום לך להיראות מבוגרת, עצובה, כועסת או עייפה. הזרקת בוטוקס יכולה לא רק למנוע את העמקת הקמטים המתרחשים בזמן שאת מבצעת תנועות פנים טבעיות, אלא גם למחוק את הסימנים הקיימים של ההזדקנות, ולהשאיר אותך עם מראה צעיר ורענן.

הזרקת בוטוקס  שייך למשפחת הטיפולים האסתטיים הלא פולשניים. מדובר בחלבון שיודע להרפות את השריר במקום שבו הוא מוזרק, כך שהוא אידאלי עבור כל אותם מקומות שבהם פעולת השרירים גורמת לקמטים: בין הגבות, בצדי העיניים או במצח. אפשר להיעזר בו גם במקומות אחרים בהם פעולת השרירים גורמת לחוסר סימטריה כמו בגבות, או לכל מקרה בו הם עשויים לפגוע בהרמוניה של הפנים (שפתיים, צוואר ועוד).

בשונה מטיפול בקמטים באמצעות הזרקת בוטוקס המחזירים נפח לפנים, או בטיפול במכשירים מתקדמים המטפלים במרקם ובהידוק של העור, השפעתו של הבוטוקס היא על השריר בלבד, ואין לו שום מרכיב של מתן נפח. הבחירה הסופית בטיפול האידאלי עבורך תתבצע אחרי התאמה אישית לצרכיך.

למרות שהזרקת בוטוקס אינה הליך כירורגי, חשוב מאד לבחור רופא מוסמך ומומחה בתחום הזרקות בוטוקס, כדי להבטיח תוצאה טבעית ומוצלחת שאינה משאירה אותך עם מראה "קפוא" או מופתע תמידי. הרופא שלנו הוא מנתח פלסטי ומרצה בינלאומי בכירורגיה פלסטית ואסתטית, המכיר היטב ומקרוב את מגוון הניתוחים והטיפולים האסתטיים ובכללם הזרקת בוטוקס. הרופא שלנו נחשב לאחד הרופאים המובילים והמנוסים בתחום, שטיפל בהצלחה כבר באלפי נשים (וגברים!), כך שאת בידיים בטוחות. רוצה להחזיר את הזמן לאחור? זה הזמן שלך לטיפול בוטוקס מהיר, בטוח ובעל השפעה מידית!

אם גם את הגעת למצב בו הקמטים והקמטוטים שבפנייך הולכים ונהיים מוגדרים, עמוקים, וברורים יותר, עד שהם כבר מטרידים אותך, זה אולי הזמן לחשוב על ריענון מהיר עם הזרקות בוטוקס. אנחנו מבינים כי המילה "בוטוקס" עלולה להפחיד או להרתיע אותך, אבל אנו מבטיחים לך כי לא כך הם פני הדברים. כדי להסביר יותר על הזרקת בוטוקס, הכנו עבורך את המדריך המלא של הרופא שלנו לבוטוקס.