מהו צלוליט?

צלוליט הוא שכבת שומן תת עורית שהצטברה והגוף אינו מסוגל לפרקה. אין כמעט אישה בוגרת שלא חוותה על בשרה את התופעה הלא סימפטית של הצלוליט – אותן גבשושיות שומן, לרוב באזור האגן והירכיים, שמקנות לעור מראה של ״קליפת תפוז״.

 שנים רבות נחשבה התופעה, הן בעיני אנשי מקצוע והן בעיני נשים רבות – לבעיה אסתטית אך בלתי נמנעת, הנלווית להתקדמות הגיל. אולם כיום כבר ברור שהגיל אינו הפקטור המרכזי בהופעת הצלוליט, שכן ניתן לראותו אצל נשים רבות בגיל צעיר. בנוסף, מסתבר שהצלוליט אינו פגם אסתטי בלבד. יש לו סיבות רפואיות.

איך נוצר הצלוליט?

כ-90% מהנשים סובלות מצלוליט בעיקר בגלל הרגלי חיים לקויים, תורשה, תפקוד לא מאוזן של הגוף, ירידה ועליה במשקל, חוסר איזון הורמונאלי וחוסר פעילות גופנית. העור ניזוק עקב פגיעה בסיבים האלסטיים. תאי השומן מורחבים ונדחקים מתחת לפני העור, וכך נוצר המראה הגבשושי. אצל נשים בעלות עודף משקל, הגוף אינו מסוגל לפרק את כל הטריגליצרידים העודפים ולהפכם לאנרגיה וכך נוצר ניקוז לימפתי לא אחיד – הצטברות רעלים שלא נספגו ונכלאו בין תאי השומן ויוצרים מראה גבשושי.

טיפול בצלוליטס בדרך חדשנית או עם תרופות סבתא?

אני לא ממליצה לנסות דברים כאלו ואחרים שעלולים לסכן את בריאות העור שלכן. לכן, אחזור ואומר שניסויים ביתיים בעור שלכן לא מומלצים בלשון המעטה ותמיד מומלץ להתייעץ עם מקצוענים.

איך הטיפול עובד?

 טיפול בצלוליט נועד לשפר מראה העור או משקעי שומן שטחיים. בעקבות הטיפול, תאי השומן מתפרקים, נמנעת אפשרות התפתחות שומן חדש, וזרימת הדם משתפרת. התוצאה הסופית היא ניקוי העור. יתרונות הטיפול הן באופי הביצוע הלא פולשני שלו וזמן ההתאוששות המינימאלי הדרוש.

 השומן באזור שבו ממוקם הצלוליט מצטמצם, חומר ההחדרה והפעילות עם המחטים (מזו-פן) מגבירים את זרימת הדם אל האזור המטופל, מה שמחליק את העור הפגוע.

האיזורים בהם אנו מבצעים את הטיפול:

  • באזור הישבן
  • באזור החזה
  • באזור הבטן
  • ועוד

מה זה EWA

תוכנית ה EWA או שיטת ה EWA שפיתחה אתי, למעשה מגדירה יעדים שאפתניים להשגת המטרה של הפיכת כל עור, מבוגר או צעיר, עייף או רענן לעור שלומד לשקם את עצמו ולהחזיר את הדינמיקה הצעירה שלו. זו שיטה המבוססת על ידע בשילוב טכנולוגיות המטפלים בכל שכבת עור בנפרד ובאופן סינרגטי להביא לפעולה ולתוצאה אחת של עור שניראה צעיר מכפי גילו, בהק וחיוני.

חזון ה EWA הוא להדגיש את מחויבותה של אתי לבידול וייחוד בטיפולים ברי קיימא וליישמם על לקוחות שיבינו כי הטיפולים הם אחרים, החשיבה שונה, והתוצאות הניצפות הן ללא ספק מהטובות, היעילות והארוכות טווח.

חווית הטיפול האולטימטי בשיטת EWA

בשיטת EWA הטכנולוגיות והמכשור המתקדם אנו מבטיחים את החיבור המושלם עם תכשירי ה"ננו", לפעילות בעור הפנים תחת לחץ אנרגטי גבוה מבפנים ומבחוץ ליצירת פרופיל טיפולי שיודע לשקם ולהביא תוצאות מושלמות.

חוויה רב חושית

אלו המאפיינים המרכזיים המתארים את התערובת והמיזוג של המוצרים הפרפרטיביים (קרמים, סרומים, פילינגים ועוד..), לצד הריחות העדינים, חמיצות הפילינגים, מרירות תכשירי הניקוי, מתיקות ארומטית בתכשירי ההזנה והעדינות שבתכשירי העיסוי וכמובן התחושה העשירה שנשארת לימים גם לאחר סיום הטיפול.

הנאה מירבית

הטיפולים אצלנו מעניקים הנאה בכל רגע מרגעי הטיפול פעם אחר פעם. האווירה בקליניקה מרגע שנכנסים מזמינה ליהנות מהטיפולים החדשניים. היחס הגלוי והפתוח, האמינות השקופה, ההומור וסבר הפנים גורמים ללקוחות לתחושה של הערכה רבה ביחודיות הטיפולים והתוצאות ובזכות הידע והטכנולוגיות הקיימות בקליניקה.

מגיעים לקליניקה ומיד מזהים את האיכות והאמינות במקום.