• אסתטיקה רפואית בתל אביב – מומחים לאסתטיקה רפואית מתקדמת
  • 20 שנות ניסיון בתחום האסתטיקה הרפואית
  • מתחם מרווח, אסתטי, אינטימי ומפנק בתל אביב
  • ציוד מתקדם, חומרי טיפול איכותיים, צוות מיומן
  • אחריות מלאה לתוצאות !

הכירו את המרפאה

המרפאה לאסתטיקה רפואית בתל אביב מציעה ללקוחות תל אביב מגוון טיפולי אסתטיקה בשיטות מתקדמות. כל הטיפולים מבוצעים ע”י רופאים מומחים בעלי רישיון רלוונטי, מומחים לאסתטיקה ובעלי ניסיון רב בתחומם. 

במסגרת הטיפולים נעשה שימוש בציוד חדשני ובחומרים האיכותיים ביותר. הטיפולים מתקיימים באווירה הנעימה והנינוחה המאפיינת את המרכז האקסקלוסיבי, תוך שמירה על פרטיות ודיסקרטיות. 

צוות המרכז האדיב והמיומן מעניק יחס אישי ועומד לרשות המטופלים לאורך כל ההליכים הטיפוליים. תוצאות הטיפולים ושביעות רצון המטופלים הינם בראש מעייננו.

מפגש ייעוץ ראשוני ניתן ללא תשלום.

אסתטיקה רפואית בתל אביב– שיטות הטיפול החדשניות

הטיפולים האסתטיים באסתטיקה רפואית בתל אביב נעשים בשיטות הטיפול החדשניות הרווחות כיום בעולם האסתטיקה הרפואית. שיטות אלה מאופיינות בתהליכי טיפול קצרים, שאינם מערבים פעולה ניתוחית או פולשנית. כמו כן, מדובר בטיפולים קצרים, שאין להם תופעות לוואי חריגות ושאינם דורשים תקופת החלמה. במחלקה לאסתטיקה רפואית בתל אביב מטפלים בשיטות כגון: הזרקת חומצה הילוארינית, מילוי בוטוקס ודיספורט, וטיפולי פוטו רג’וביניישן.

אמנות ואמינות

באסתטיקה רפואית בתל אביב אנו מתייחסים לטיפולים האסתטיים כאל אמנות. בהתאם לכך אנו מקפידים על שימוש בחומרים ובציוד האיכותיים ביותר, ועל יישום ערכים של דיוק, יסודיות ושלמות. לצד האמנות, אנו שומרים על אמינות מוחלטת. מגוון הטיפולים והשיטות מאפשר לנו להתאים ללקוחותינו את הדרך הטיפולית ההולמת ביותר את מצבם. עם זאת, לעולם לא נבצע טיפול שאינו מתאים לאדם כלשהו, גם אם הוא יהיה מעוניין בו.