השפתיים הם האיבר בעל הנוכחות הגדולה ביותר בפנים.

באמצעות השפתיים נשים מדברות, אוכלות, צוחקות ומחייכות, מפלרטטות…

הן נחשבות לאחד האיברים החושניים והמושכים ביותר בגוף האישה ולכן, אין כל פלא שיש עיסוק כל כך גדול סביבן כשזה נוגע לטיפוח. נשים רבות אוהבות לטפח את פניהן על בסיס קבוע באמצעות אביזרי קוסמטיקה ואיפור.

את השפתיים מטפחים באמצעות שימוש באודם ותוחמים את השפתיים באמצעות הדגשת הקונטור (קווי המתאר התוחמים את השפתיים).

במצבים מסוימים, לנשים אין את היכולת או הרצון לאפר את השפתיים כל פעם מחדש והן מחפשות פתרונות טובים שישמשו אותן לטווח ארוך.

אחד הפתרונות המקובלים והיעילים למטרה זו הוא איפור קבוע בשפתיים.

שיטות לאיפור קבוע שפתיים

הדגשת שפתיים – בשיטה זו מודגש הקונטור כדי לעצב מחדש את גבולות השפה. החיסרון בטיפול זה הוא שעם התבגרות עור הפנים, הקונטור ידגיש את הקמטוטים המתפתחים סביב השפה. מדובר בטיפול מיושן שכבר לא כל כך מוצע היום.

כיצד מתבצע תהליך האיפור הקבוע בשפתיים?

הפרוצדורה נמשכת כשעתיים ובמהלכה מוחדר הפיגמנט מתחת לעור השפתיים בטכניקה ייחודית ומכשור מתקדם. חומרי המילוי עשויים מרכיבים אורגניים ואנאורגניים.

לתוצאות אופטימליות, התהליך נמשך מ-2 פגישות בהפרש של חודש וחצי ביניהן.

תוך שימוש בחשיבה מקורית ומותאמת לצרכים האסתטיים הייחודיים לך, האמצעים הטכנולוגיים הטובים ביותר וביד אמן עדינה ומדויקת, תוכלי לקבל מראה שפתיים מושלם וסקסי באמצעות סדרת טיפולים איכותיים על ידי אשת מקצוע מנוסה ואחראית.

היכנסי לגלריית התמונות וכן לעמוד הסרטונים שלנו כדי להתרשם בעצמך, או קראי את עשרות התגובות מלקוחות מרוצים שכבר עברו תהליך איפור קבוע  וקיבלו את המראה שתמיד רצו בעמוד הפייסבוק שלנו. תוכלי למצוא את הקישור לעמוד בתחתית הדף.

מובן לנו שקשה לקבל החלטה מיידית על תהליך מחייב כזה, ולכן אנו מזמינים אותך להגיע אלינו לקליניקה לפגישת ייעוץ בה תוכלי לראות דוגמאות לעבודה, לשמוע יותר על התהליך ולהתרשם.